Kosmetika

Stav a vizáž vaší pokožky je velmi důležitou součástí vašeho celkového vzhledu. Na pokožce se projevuje Vaše celkové zdraví a věk, proto je nutné o ni pravidelně pečovat a používat kosmetiku vhodnou pro váš typ pleti. Jelikož je lidská pleť dostatečně pružná, aby odolala opotřebování, na zralejší pleti se rychleji projeví nemoci, dietní chyby, nedostatek cvičení, spánku nebo vliv znečištěného prostředí. Pokožka plní mnohem více funkcí než jen funkci estetickou. Na pleti se projevují všechny pochody uvnitř těla také nás chrání před škodlivými vlivy okolního prostředí. Čím více pečujete o svoji pleť, tím lépe vypadá nalíčená tvář. Soustavná intenzivní kosmetická péče je naprostou nezbytností pro všechny ženy, které se rády a často líčí.

Správná péče o pleť, a to jak čištění, tak i následné kosmetické procedury s použitím vhodné kosmetiky má zásadní vliv na povrchovou vrstvu pokožky, epidermis. Bez ohledu na použitou značku kosmetiky je klíčem k úspěchu pravidelná kosmetická péče a výběr vhodného typu kosmetiky pro danou pokožku. Poznání typu pleti před výběrem kosmetiky nebo druhu ošetření je důležitou součástí správného postupu péče o pokožku. Najít si hodinku relaxace jen pro sebe je jedním z životních potěšení a profesionální péče v kosmetickém salónu je tak uklidňující, že Váš obličej bude po kosmetickém ošetření v Salonu Lea vypadat lépe.

Nabízíme kompletní ošetření všech druhů pleti, nejen pro ženy, ale i pro muže. Pracujeme s exklusivní německou kosmetikou Janssen a českou kosmetikou SynCare. Kosmetika Janssen i SynCare je zajímavá svým rozsáhlým sortimentem kosmetických produktů, které jsou vyráběny nejmodernější technologií na bázi vysoce kvalitních přírodních surovin. Kosmetika SynCare nabízí velmi dobrý poměr kvality a ceny. V našem salonu produkty těchto značek prodáváme.

Aha-peeling | glycohyal

Obnova pleti Aha-peelingem

Jde o vysoce účinnou metodu péče o pleť, kterou již lidé znali ve starověku, dnes nazývanou „chemický přírodní peeling“. Nejvíce se používají ovocné kyseliny „aha kyseliny“. Tyto kyseliny v různé míře podráždí pleť, po stádiu podráždění následuje hojení a nové buňky vznikající při hojení nahrazují buňky poškozené, které před peelingem vykazovaly estetický defekt.

Mezi nejčastější důvody, pro které používáme Aha-peeling patří:

  • poškození kůže po nadměrném slunění s tvorbou vrásek a nadměrným rohovatěním
  • akné typu I. a II., s pustulami a komedony a trudovitá pleť
  • změny a posuny pigmentu, pihy, hypo-herpigmentace po slunění nebo zánětu
  • stárnutí pleti

Tato metoda je nevhodná pouze v těhotenství, při kojení a autoimunitním onemocnění.

Ošetření se skládá z několika kúr povrchového Aha-peelingu (4 sezení). 10-14 dní před první kúrou budete používat G10 zjemňující emulzi, která významně snižuje riziko případné nežádoucí reakce. Poté se provádí ošetření 10%, 30% nebo 35% roztokem přírodní kyseliny glykolové. Aplikace přípravku se projeví svěděním a zčervenáním pokožky. Po 3-7 minutách bude roztok neutralizován a odstraněn. Domluvíme si příští kúru. Následně budete používat po 2 dny indiferentní krém dle doporučení kosmetičky, a pak se opět vrátíte k používání přípravku G10. V této době chraňte obličej před sluncem, nežádoucí reakce sdělte specialistovi.

Mikrodermabraze | gentlepeel

Mikrodermabraze patří k méně agresivním metodám zlepšení vzhledu pleti. Je to dermatologická terapeutická metoda určená k odstranění povrchových vrstev pokožky a odumřelých kožních buněk, která současně podporuje produkci nových buněk v hlubších vrstvách pokožky. Výsledkem je nepřekonatelný pocit odlehčené a jemné pleti, stimulace kolagenní sítě spojená se zlepšením textury kůže a jejího vzhledu, redukce pórů s odstraněním jejich obsahu.

Největší zájem o tento zákrok mají osoby s lehčími a déle přetrvávajícími formami akné, mastnějším typem pleti, rozšířenými póry, drobnými jizvičkami, míliemi (krupičkami), či s projevy stárnoucí pleti spojené s drobnými vráskami a pigmentacemi.

Zákrok je nebolestivý, vnímáte ho jako jemné štípání chladného zimního větru. Po zákroku vnímáte na pleti teplo jako po masáži, pleť může být také mírně začervenalá. Začervenání se obvykle v průběhu několika hodin vytrácí. Odstraněním povrchových vrstev pokožky se zlepšuje průnik účinných látek do kůže, čehož se samozřejmě efektivně využívá. Aplikují se účinná séra na regeneraci a oživení pleti, například vitaminové ampulky. Před a po zákroku je také důležitý dostatečný příjem tekutin.

Doba trvání zákroku závisí na velikosti ošetření plochy od 20 minut až několika hodin (tvář, krk, dekolt) a zároveň také na ostatních doplňujících procedurách. Kúra se skládá ze 4-8 pravidelně se opakujících sezení v rozpětí 2 týdnů. Po ukončení kúry se doporučuje opakovaná aplikace ošetření každých 1-3 měsíce na udržení dosaženého výsledku. Klienti vidí výsledek už po 1-2 sezeních, ostatní ošetření zlepšují a prodlužují dosažené výsledky.

Po zákroku se v domácím ošetření aplikují hydratační regenerující přípravky a fotoochrana. V nejbližších 7 dnech je nezbytné se vyhnout přímému slunečnímu záření. 3 dny před a 3 dny po zákroku je potřebné vynechat používáníkrémů na bázi AHA kyselin, nebo jiných peelingových látek. Po zákroku se nedoporučuje 24 hodin nanášet kompaktní pudr nebo make-up, oční stíny či rtěnka lze používat.

Mikrodermabrazi by neměly podstupovat osoby s nediagnostikovaným poškozením kůže, herpes simplex, virovými bradavicemi, s těžšími formami akné, aktivní rosaceou nebo jinými onemocněními.

Základní kosmetické ošetření obličeje, krku dekoltu (odlíčení, tonizace, změkčení, hloubkové čištění, úprava obočí, masáž, krémová maska, závěrečný krém) 70 min 490 Kč
Exklusivní ošetření obličeje, krku a dekoltu (odlíčení, tonizace, změkčení, hloubkové čištění, úprava obočí, masáž, mikromasáž)
očního okolí, výživová ampule, psášková maska, oční maska, závěrečný krém)
70 min 590 Kč
Kosmetické ošetření pro muže (tonizace, změkčení, hloubkové čištění, masáž, výživová ampule, maska, závěrečný krém)

60 min

450 Kč

Mikrodermabraze (odlíčení, tonizace, mikrodermabraze přístrojem GentlePeel, výživová ampulka, maska, závěrečný krém) 60 min 690 Kč
Aha peeling (Glycohyal) 30 min

AKCE! 330 Kč

550 Kč

Barvení řas (značka Thuya)   60 Kč
Barvení obočí   60 Kč
Úprava obočí   60 Kč
Líčení denní 30 min 150 Kč
Líčení večerní 60 min 300 Kč
Depilace horního rtu 15 min 80 Kč
Depilace rukou 30 min 250 Kč
Depilace lýtka 30 min 250 Kč
Depilace celé nohy 60 min 500 Kč
Depilace podpaží 30 min 200 Kč
Depilace třísla 30 min 200 Kč

© 2017 Salon Lea
Created by RAAi