Pedikúra

Nohy jsou pro nás naprosto samozřejmým nástrojem k pohybu. Přes den jsou uzavřené mnoho hodin v botách, večer pak bývají nateklé, bolí, v noci dostávají křeče. V důsledku zanedbávání péče se objevují puchýře, otlaky, kuří oka, rozpraskané paty, dermatomykóza. Při používání vhodné obuvi a při pravidelné pedikúře nebudete mít s vlastníma nohama problémy a budete se cítit lépe. Vždyť nohy jsou to, co Vás celý život nosí.

K ošetření nohou používáme přípravky německé firmy Gehwol, které jsou velmi účinné a zbaví Vaše nohy problémů. Veškerý sortiment výrobků firmy Gehwol si můžete zakoupit v našem Salonu Lea.

Mokrá pedikúra

Mokrá pedikúra je procedura, při které se nohy před ošetřením namáčí ve vodní lázni, následuje desinfekce chodidel, odstranění ztvrdlé kůže, otlaků a úprava nehtů.

Suchá pedikúra | medicinální

Suchá, neboli mediciální či přístrojová pedikúra se provádí jedním z nejmodernějších přístrojů (PODOLOG NOVA). Suchá pedikúra má jednu obrovskou výhodu – jelikož se provádí bez skalpelu, nehrozí žádné nebezpečí, že by pedikér zajel s přístrojem příliš hluboko nebo vás dokonce pořezal. Kůže se u suché pedikúry velmi jemně a šetrně obrušuje za pomoci brousicích frézek. Bezbolestně se dají odstranit zarůstající nehty, kuří oka, otlaky a praskliny na kůži. Medicinální pedikúra je vhodná hlavně pro diabetiky.

podolog nova

Reflexní masáž chodidel

Masáž nohou má velmi uvolňujíci účinek a púsobí nejen fyziologicky,ale i psychicky a antistresově.Reflexologie může hrát důležitou roli v dosažení a udržení lepšího zdravotního stavu, pohody a navodit tak tělesnou a duševní harmonii.

Mokrá pedikúra 60 min 250 Kč
Suchá – přístrojová pedikúra 60 - 90 min  350 Kč
Odstranění kuřího oka    30 Kč
Odstranění zarůstajícího nehtu    30 Kč
Lakování nehtů    40 Kč
Lakování "Francie"    60 Kč
Reflexní masáž chodidel  15 min

160 Kč

 30 min

300 Kč

 60 min 490 Kč 
Gel na nohy "Francie"    400 Kč
Gel-lak na nohy    150 Kč

© 2017 Salon Lea
Created by RAAi